Vámbéry és Viski emlékérmek átadása

2011. május 27. napján tartott Közgyűlésén átadásra kerültek a Magyar Kriminológiai Társaság által alapított Vámbéry Rusztem és Viski László emlékérmek a kíváló kollégák kiemelkedő és meghatározó munkásságának elismerésérül.





Az idei évben a Társaság hét kolléga számára adományozta oda kiemelkedő munkájának elismeréséül a Vámbéry és Viski emlékérmeket.
A Laudációkra kattintva minden kedves érdeklődő elolvashatja a díjazottak részére írt köszöntőket.

A Magyar Kriminológiai Társaság

Viski László Emlékérmet adományozta:
Dr. Tóth Mihály, laudálta Dr. Bócz Endre


Vámbéry Rusztem Emlékérem I. (ezüst) fokozatát adományozta:
Dr. B. Aczél Anna, laudálta Dr. Gönczöl Katalin
Dr. Katona Géza, laudálta Dr. Finszter Géza
Dr. Virág György, laudálta Dr. Hack Péter

Vámbéry Rusztem Emlékérem II. (bronz) fokozatát adományozta:
Dr. Bárd Petra, laudálta Dr. Herke Csongor
Dr. Vaskuti András, laudálta Dr. Bárándy Péter
Dr. Vincze István, laudálta Dr. Györe István

részére.
A weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében.